Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001RTR003 Laptop Fiyatları

Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 83K2001RTR003 i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: elektropasaj

29.515,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 29515.06
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR003 I5-13420H 16GB 512SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ElektroPasaj

29.829,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 29829.05
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 83K2001rtr003 İ5-13420H 16 Gb 512 Gb Ssd 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ElektroPasaj

29.986,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 29986.10
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR003 I5-13420H 16GB 512SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: indirimde | 2 yorum

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 29999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR003 I5-13420H 16GB 512SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: DartTech | 2 yorum

30.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 30999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001rtr003 İ5-13420H 16Gb 512Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

31.162,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 31162.30
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 83K2001RTR003 i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

31.693,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 31693.04
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR003 i5-13420H 16GB 512SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

32.441,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 32441.85
LENOVO Ideapad Slim 3 83K2001RTR003 i5-13420H 16GB 512SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Aison

32.544,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 32544.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR003 i5-13420H 16GB 512SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

33.081,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

10 33091
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR003 I5-13420H 16GB 512SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Sner Teknoloji

33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 33999.00

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001RTR003 Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001RTR003 Laptop Temel Özellikleri

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001RTR003 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB + 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası Yok
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB 5Gbps USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 47.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 15 dk Şarj ile 2 Saat Çalışabilme
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001RTR003 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.