Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim3 83K2001RTR004 I5 13420H 16GB 1tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ElektroPasaj
35.054,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 35054.05
Lenovo Ideapad Slim3 83K2001rtr004 İ5 13420H 16 Gb 1Tb Ssd 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: ElektroPasaj
35.238,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 35238.60
Lenovo Ideapad Slim3 83K2001RTR004 I5 13420H 16GB 1tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: istanbulArena
35.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 35799.00
Ideapad Slim3 83K2001rtr004 I5 13420H 16Gb 1Tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
36.289,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 36289.10
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR004 i5-13420H 16GB 1TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 38009
Lenovo Ideapad Slim3 83K2001RTR004 I5 13420H 16GB 1tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 37999.00
Lenovo Ideapad Slim3 83K2001RTR004 I5 13420H 16GB 1tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
7 37999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR004 i5-13420H 16GB 1TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
38.883,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
8 38883.92
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK