Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 83K2001rtr005 İ5-13420H 16 Gb 1 Tb+512 Gb Ssd 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: ElektroPasaj
38.199,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 38199.10
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001rtr005 İ5-13420H 16Gb 512Ssd+1Tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
39.798,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 39798.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR005 i5-13420H 16GB 512SSD+1TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
41.406,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 41406.12
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR005 I5-13420H 16GB 512SSD+1TBSSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: istanbulArena
41.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 41899.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR005 I5-13420H 16GB 512SSD+1TBSSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: indirimde
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 41999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR005 i5-13420H 16GB 512SSD+1TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
42.240,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
6 42250
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK