Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001rtr008 İ5-13420H 24Gb 512Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
38.143,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 38143.20
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 83K2001rtr008 İ5-13420H 24 Gb 512 Gb Ssd 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: ElektroPasaj
38.676,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 38676.60
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR008 I5-13420H 24GB 512SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 24 GB
Satıcı: istanbulArena | 2 yorum
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 38999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR008 i5-13420H 24GB 512SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
39.689,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 39689.06
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR008 i5-13420H 24GB 512SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
40.485,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
5 40495
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR008 I5-13420H 24GB 512SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 24 GB
Satıcı: indirimde | 2 yorum
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 42999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK