Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR024 I5-13420H 24GB 512SSD 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 24 GB
Satıcı: istanbulArena | 2 yorum
38.859,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 38859.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001rtr024 İ5-13420H 24Gb 512Ssd 16" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
39.326,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 39326.20
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 83K2001rtr024 İ5-13420H 24 Gb 512 Gb Ssd 16" W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: ElektroPasaj
39.440,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 39440.60
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR024 I5-13420H 24GB 512SSD 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Duddi | 2 yorum
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 39999.00
LENOVO Ideapad Slim 3 83K2001RTR024 i5-13420H 24GB 512SSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Aison
40.650,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 40650.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR024 i5-13420H 24GB 512SSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
40.926,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
6 40926.06
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR024 i5-13420H 24GB 512SSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
41.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
7 41759
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK