Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR025 I5-13420H 24GB 1tbssd 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 24 GB
Satıcı: istanbulArena
41.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 41399.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 83K2001rtr025 İ5-13420H 24 Gb 1 Tb Ssd 16" W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: ElektroPasaj
42.878,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 42878.60
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR025 I5-13420H 24GB 1tbssd 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 24 GB
Satıcı: indirimde
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 43999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001rtr025 İ5-13420H 24Gb 1Tbssd 16" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
44.304,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 44304.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR025 i5-13420H 24GB 1TBSSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
46.094,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 46094.27
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR025 i5-13420H 24GB 1TBSSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
47.029,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
6 47039
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK