Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 83K2001rtr026 İ5-13420H 40 Gb 512 Gb Ssd 16" W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: ElektroPasaj
45.457,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 45457.10
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001rtr026 İ5-13420H 40Gb 512Ssd 16" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
47.970,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 47970.90
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR026 i5-13420H 40GB 512SSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
49.901,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 49901.67
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR026 i5-13420H 40GB 512SSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
50.919,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 50929
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR026 I5-13420H 40GB 512SSD 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 40 GB
Satıcı: teknoraks | 1 yorum
52.478,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 52478.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR026 I5-13420H 40GB 512SSD 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 40 GB
Satıcı: indirimde | 1 yorum
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 63999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK