Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5-13420H 8gb Ram 1tb SSD 16" Wuxga Win 11 Pro 83K2001RTREP6 + Elektropasaj Çanta Satıcı: ElektroPasaj
31.824,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 31824.05
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR021 I5-13420H 8gb 1tbssd 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 8 GB
Satıcı: istanbulArena
32.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 32999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5-13420H 8gb Ram 1tb SSD 16" Wuxga Win 11 Pro 83K2001RTREP6 + Elektropasaj Çanta - 1 TB - 8 GB
Satıcı: ElektroPasaj | 2 yorum
33.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 33499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001rtr021 İ5-13420H 8Gb 1Tbssd 16" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
33.720,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 33720.60
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR021 i5-13420H 8GB 1TBSSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
35.105,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 35105.81
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK