Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR005 I7-13620H 24 GB 512SSD+1TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB
Satıcı: Fps Teknoloji | 50 yorum
48.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 48699.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR005 I7-13620H 24 GB 512SSD+1TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB Satıcı: Shopimode
48.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 48599.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR005 I7-13620H 24 GB 512SSD+1TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB
Satıcı: DartTech | 50 yorum
48.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 48799.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001vtr005 İ7-13620H 24Gb 512Ssd+1Tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
50.083,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 50083.80
Ideapad Slim 3 83K2001vtr005 I7-13620H 24 Gb 512Ssd+1Tb Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
51.091,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 51091.60
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR005 i7-13620H 24GB 512SSD+1TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
52.793,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 52793.37
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR005 I7-13620H 24 GB 512SSD+1TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
53.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
7 53499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK