Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001vtr008 İ7-13620H 24Gb 2Tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
54.816,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 54816.60
Ideapad Slim 3 83K2001vtr008 I7-13620H 24 Gb 2Tb Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
55.866,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 55866.60
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR008 i7-13620H 24GB 2TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
58.194,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 58194.99
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR008 i7-13620H 24GB 2TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
58.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
4 58509
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR008 I7-13620H 24 GB 2TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: Sner Teknoloji
58.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 58499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR008 I7-13620H 24 GB 2TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
58.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 58499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR008 I7-13620H 24 GB 2TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Elimar
58.899,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 58899.06
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR008 I7-13620H 24 GB 2TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: indirimde
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
8 59999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR008 I7-13620H 24 GB 2TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
61.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
9 61999.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK