Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR009 I7-13620H 40 GB 512SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Elimar
53.199,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 53199.06
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001vtr009 İ7-13620H 40Gb 512Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
53.839,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
2 53839.60
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR009 I7-13620H 40 GB 512SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: elimar
55.948,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 55948.61
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR009 I7-13620H 40 GB 512SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: Sner Teknoloji
55.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 55999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001vtr009 I7-13620H 40 Gb 512Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Elimar
55.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
5 55999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR009 I7-13620H 40 GB 512SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
55.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 55999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR009 I7-13620H 40 GB 512SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
55.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
7 55999.01
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR009 i7-13620H 40GB 512SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
57.559,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
8 57559.95
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK