Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR010 I7-13620H 40 GB 1TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Elimar
58.899,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 58899.06
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR010 i7-13620H 40GB 1TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
59.535,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 59535.95
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR010 I7-13620H 40 GB 1TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: teknoraks
61.483,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 61483.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR010 I7-13620H 40 GB 1TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: elimar
61.943,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 61943.21
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR010 i7-13620H 40GB 1TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
5 62009
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR010 I7-13620H 40 GB 1TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 61999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR010 I7-13620H 40 GB 1TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
61.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 61999.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK