Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR012 I7-13620H 40 GB 2TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Elimar
62.699,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 62699.06
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001vtr012 İ7-13620H 40Gb 2Tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
63.716,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 63716.30
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR012 I7-13620H 40 GB 2TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: elimar
65.939,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 65939.61
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001vtr012 I7-13620H 40 Gb 2Tb Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Elimar
65.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 65999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR012 I7-13620H 40 GB 2TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
65.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
5 65999.01
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR012 I7-13620H 40 GB 2TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: indirimde
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 66999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR012 i7-13620H 40GB 2TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
7 70009
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR012 I7-13620H 40 GB 2TB SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 69999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR012 i7-13620H 40GB 2TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
70.653,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
9 70653.80
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK