Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro 16" Taşınabilir Bilgisayar Snertech Çantalı
Satıcı: istanbulArena | 1 yorum
39.972,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 39972.24
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro 16" Taşınabilir Bilgisayar Snertech Çantalı
Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum
39.983,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 39983.02
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR014 i7-13620H 16GB 512SSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
3 41009
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR014 I7-13620H 16 GB 512SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 40999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR014 i7-13620H 16GB 512SSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
42.651,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 42651.63
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK