Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001vtr015 İ7-13620H 16Gb 1Tbssd 16" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
39.436,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 39436.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR015 i7-13620H 16GB 1TBSSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
41.894,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 41894.69
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR015 I7-13620H 16 GB 1TB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 42499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR015 i7-13620H 16GB 1TBSSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 43009
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR015 I7-13620H 16 GB 1TB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 42999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16GB 1tb SSD Windows 11 Pro 16" Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Sner Teknoloji | 7 yorum
43.023,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 43023.73
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR015 I7-13620H 16 GB 1TB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Elimar
45.599,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
7 45599.05
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR015 I7-13620H 16 GB 1TB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
8 47999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001vtr015 I7-13620H 16 Gb 1Tb Ssd 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Elimar
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
9 47999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK