Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 83K2001VTR016 i7-13620H 24 GB 512 GB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: istanbulArena
43.239,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 43239.99
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 83K2001VTR016 i7-13620H 24 GB 512 GB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
45.119,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 45119.06
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001vtr016 İ7-13620H 24Gb 512Ssd 16" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
45.196,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 45196.70
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 24 GB Ram 512 GB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro 83K2001WTREP1 + Elektropasaj Ça Satıcı: ElektroPasaj
45.599,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 45599.05
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR016 i7-13620H 24GB 512SSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
46.561,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 46561.10
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR016 I7-13620H 24 GB 512SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: elimar
47.955,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 47955.81
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 24 GB Ram 512 GB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro 83K2001WTREP1 + Elektropasaj Çanta
Satıcı: ElektroPasaj
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 47999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR016 I7-13620H 24 GB 512SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
8 47999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR016 I7-13620H 24 GB 512SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
9 49999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK