Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 83K2001VTR017 i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: istanbulArena
46.059,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 46059.99
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001vtr017 İ7-13620H 24Gb 1Tbssd 16" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
47.255,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 47255.10
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 83K2001VTR017 i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
47.808,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 47808.40
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR017 i7-13620H 24GB 1TBSSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
48.676,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
4 48676.95
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR017 I7-13620H 24 GB 1TB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: Shopimode | 1 yorum
49.545,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 49545.62
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 24 GB Ram 1 Tb SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro 83K2001WTREP5 + Elektropasaj Çant Satıcı: ElektroPasaj
51.061,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 51061.55
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR017 I7-13620H 24 GB 1TB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: teknoraks | 1 yorum
51.984,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 51984.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR017 I7-13620H 24 GB 1TB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
8 51999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR017 I7-13620H 24 GB 1TB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
9 53999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK