Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001vtr018 İ7-13620H 40Gb 512Ssd 16" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
54.096,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 54096.40
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR018 i7-13620H 40GB 512SSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
57.435,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 57435.21
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR018 I7-13620H 40 GB 512SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: elimar
57.946,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 57946.81
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR018 I7-13620H 40 GB 512SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
57.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 57999.01
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR018 I7-13620H 40 GB 512SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: Sner Teknoloji
58.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 58499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR018 I7-13620H 40 GB 512SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
58.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 58499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 40 GB Ram 512 GB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro 83K2001WTREP3 + Elektropasaj Ça Satıcı: ElektroPasaj
59.849,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
7 59849.06
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK