Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 83K2001VTR019 i7-13620H 40 GB 1 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
58.513,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
1 58513.12
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 83K2001VTR019 i7-13620H 40 GB 1 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
60.159,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
2 60159.07
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR019 I7-13620H 40 GB 1TB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Elimar
60.799,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 60799.06
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR019 i7-13620H 40GB 1TBSSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
61.415,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
4 61415.55
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR019 I7-13620H 40 GB 1TB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: Sner Teknoloji
63.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 63499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR019 I7-13620H 40 GB 1TB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
63.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 63499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR019 I7-13620H 40 GB 1TB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar - Gri
Satıcı: teknoraks
63.632,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 63632.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001VTR019 I7-13620H 40 GB 1TB SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
63.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
8 63999.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK