Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001WTR Laptop Fiyatları

Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 83K2001WTR i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EMC-BİLİŞİM-VE-TEKN.

33.364,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 33364.36
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 83K2001WTR i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Tekramarket

33.369,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 33369.06
LENOVO Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16 GB Ram 512 GB SSD 16" Wuxga 83K2001WTR

Satıcı: Tekramarket

33.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 33649.00
LENOVO Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16 GB Ram 512 GB SSD 16" Wuxga 83K2001WTR

Satıcı: EMC BİLİŞİM TEKN

33.698,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 33698.08
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7 13620H 16GB 512GB SSD 16" Wuxga IPS Fdos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001WTR

Satıcı: Tekramarket | 60 yorum

33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 33999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 Intel Core i7 13620H 16GB RAM 512GB SSD Freedos 16” WUXGA 83K2001WTR

Satıcı: Emc Bilişim ve Teknoloji

34.141,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 34141.91
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core i7 13620H 16gb 512GB SSD 16" Wuxga (1920X1200) IPS Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001WTR

Satıcı: Tekramarket

34.299,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 34299.02
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7 13620H 16GB 512GB SSD 16" Wuxga IPS Fdos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001WTR

Satıcı: EMC&BİLİSİM&TEKN | 60 yorum

34.692,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 34692.48
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core i7 13620H 16gb 512GB SSD 16" Wuxga (1920X1200) IPS Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001WTR

Satıcı: Shopimode

37.049,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 37049.05
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7 13620H 16GB 512GB SSD 16" Wuxga IPS Fdos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001WTR

Satıcı: Shopimode

37.889,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 37889.05
Ideapad Slim 3 Intel Core I7 13620H 16Gb 512Gb Ssd 16" Wuxga Ips Fdos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001wtr

Satıcı: Fps Teknoloji

37.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 37999.10
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 Intel Core i7 13620H 16GB RAM 512GB SSD Freedos 16” WUXGA 83K2001WTR

Satıcı: Teknoraks

38.869,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 38869.74
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001wtr İ7-13620H 16Gb 512Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

41.166,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 41166.00

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001WTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001WTR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001WTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB + 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası Yok
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB 5Gbps USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 47.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 15 dk Şarj ile 2 Saat Çalışabilme
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001WTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.