Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001WTR017 i7-13620H 16GB 1TBSSD 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
45.548,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
1 45548.06
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16 GB Ram 1 Tb SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro 83K2001WTREP4 + Elektropasaj Çant Satıcı: ElektroPasaj
46.311,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 46311.56
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16 GB Ram 1 Tb SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro 83K2001WTREP4 + Elektropasaj Çanta
Satıcı: Compmarkt | 1 yorum
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 46999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001WTR017 I7-13620H 16GB 1tbssd 16" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
47.178,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 47178.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK