Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K20073TR Laptop Fiyatları

Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 Intel Core I5-13420H 16GB 512GB SSD 16" WUXGA (1920X1200) IPS Panel Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 83K20073TR - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Nethouse | 92 yorum

27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 27999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 Intel Core I5-13420H 16GB 512GB SSD 16" WUXGA (1920X1200) IPS Panel Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 83K20073TR - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Metic

28.807,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 28807.83
Lenovo 16IRH10 83K20073TR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 16" WUXGA Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: emrebilism45

29.440,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 29440.61
Lenovo 16IRH10 83K20073TR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 16" WUXGA Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Nethouse

29.627,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 29627.88
LENOVO IdeaPad Slim 3 16IRH10 Intel Core i5-13420H 16GB 512GB SSD 16" WUXGA IPS Freedos Laptop 83K20073TR

Satıcı: Nethouse

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 29999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 Intel Core İ5-13420H 16Gb 512Gb Ssd 16 Wuxga Ips Freedos Laptop 83K20073tr

Satıcı: Emre Bilişim45

30.138,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 30138.70
LENOVO IdeaPad Slim 3 16IRH10 Intel Core i5-13420H 16GB 512GB SSD 16" WUXGA IPS Freedos Laptop 83K20073TR

Satıcı: E-MARKT

30.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 30149.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 Intel Core I5-13420H 16GB 512GB SSD 16" Wuxga (1920X1200) IPS Panel Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 83K20073TR

Satıcı: Nethouse

30.239,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 30239.06
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 Intel Core I5-13420H 16GB 512GB SSD 16" Wuxga (1920X1200) IPS Panel Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 83K20073TR

Satıcı: Shopimode

30.399,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 30399.05
İdeapad Slim 3 16IRH10 Intel Core i5-13420H 16GB Ram 512GB SSD 16" WUXGA IPS Panel FreeDos Laptop 83K20073TR 30.399,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 30399.05
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 Intel Core I5-13420H 16GB 512GB SSD 16" Wuxga (1920X1200) IPS Panel Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 83K20073TR

Satıcı: Emrebilisim45

30.421,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 30421.16
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 Intel Core I5-13420H 16GB 512GB SSD 16" WUXGA (1920X1200) IPS Panel Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 83K20073TR - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Shopimode

31.136,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 31136.58
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 Intel Core I5-13420H 16GB 512GB SSD 16" WUXGA (1920X1200) IPS Panel Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 83K20073TR - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Haçat Bilişim | 92 yorum

31.286,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 31286.58
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 Intel Core I5-13420H 16Gb 512Gb Ssd 16" Wuxga (1920X1200) Ips Panel Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 83K20073tr

Satıcı: NetHouse

31.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 31999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 Intel Core I5-13420H 16GB 512GB SSD 16" Wuxga (1920X1200) IPS Panel Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 83K20073TR

Satıcı: emrebilişim45

33.519,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

15 33519.48

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K20073TR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K20073TR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K20073TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB + 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası Yok
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB 5Gbps USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 47.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 15 dk Şarj ile 2 Saat Çalışabilme
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K20073TR Laptop Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_176669391135 Profil Resmi

12 yorum

uye_176669391135 Her şey güzel tamam, kablolu bağlantı için RJ45 ethernet kartı yok.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.