Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K70098TR Laptop Fiyatları

Lenovo Ideapad Slim 3 AMD Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD Freedos 15.3" Taşınabilir Bilgisayar 83K70098TR - 16 GB - 512 GB

Satıcı: Hepsiburada | 71 yorum

27.549,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 27549.05
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ARP10 83K70098TR R7-7735HS 16 GB 512 SSD 15.3" Wuxga Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: keskindaglar

27.682,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 27682.06
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ARP10 83K70098TR R7-7735HS 16 GB 512 SSD 15.3" Wuxga Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: websiniall

27.700,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 27700.86
Lenovo Ideapad Slim 3 83K70098tr Ryzen7 7735Hs 16Gb 512Ssd 15.3 Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: tulparlife

27.981,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 27981.50
Lenovo IdeaPad Slim 3 AMD Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD 15.3" WUXGA Freedos Laptop 83K70098TR

Satıcı: notebookstore

28.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 28490.00
LENOVO Ideapad Slim 3 AMD Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD freedos 15.3" 83K70098TR

Satıcı: Haçat Bilişim

28.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 28499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 AMD Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD W11P 15.3"

Satıcı: Asena Avm

29.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 29450.00
LENOVO Ideapad Slim 3 AMD Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD freedos 15.3" 83K70098TR

Satıcı: websinial

29.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 29499.00
Lenovo 15.6" Ryzen 7 7735Hs 16Gb Ddr5 Ram- 512Gb M2 Nvme- O/B Uhd Fdos / Ideapad Slım 3 83K70098tr

Satıcı: ramazanmutlu

29.582,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 29582.90
Lenovo Ideapad Slim 3 83K70098TR Ryzen7 7735HS 16GB 512SSD 15.3" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Emc Bilişim ve Teknoloji

29.596,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 29596.46
Lenovo Ideapad Slim 3 AMD Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD Freedos 15.3" Taşınabilir Bilgisayar 83K70098TR - 16 GB - 512 GB

Satıcı: sandalbilişim | 71 yorum

29.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 29640.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K70098TR Ryzen7 7735HS 16GB 512SSD 15.3" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: NotebookStore

32.589,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 32589.90

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K70098TR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K70098TR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K70098TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB + 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 8 GB Tümleşik + 1 Yuva
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 Power Delivery 3.0 USB 5Gbps USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 15 dk Şarj ile 2 Saat Çalışabilme
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 680M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2200 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12 OPENCL 2.2 OpenGL 4.6

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K70098TR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.