Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16Gb 512Gb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 83Em005utr +Çanta
Satıcı: Ensarbilişim
39.631,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 39631.60
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6 Bilgisayar 83EM005UTR Snertech Çantalı Satıcı: CsrTech
39.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 39899.05
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH8 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD UHD Graphics WINDOWS11PRO 15.6" Fhd IPS Taşınabilir Bilgisayar 883EM008NTR08 + Zetta Çanta Satıcı: CsrTech
39.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 39899.05
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro 16" Taşınabilir Bilgisayar Csrtech Çantalı
Satıcı: istanbulArena | 3 yorum
39.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 39990.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro 16" Taşınabilir Bilgisayar Csrtech
Satıcı: Sner Teknoloji | 3 yorum
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 39999.00
LENOVO Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD W11P 16" Bilgisayar CsrTech Çantalı Satıcı: PRESTİJ MARKET
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 39999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK