Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo IdeaPad Slim 5 83HR000UTR Laptop Fiyatları

Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRH10 83HR000UTR i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KanyonTeknoloji

47.845,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 47845.06
LENOVO IDEAPAD Slim 5 16IRH10 Intel Core i7 13620H 32 GB 1 TB Ssd Freedos 14 İnç IPS 83HR000UTR

Satıcı: KanyonTeknoloji

47.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 47899.00
Lenovo Ideapad Slim 5 14Irh10 Intel Core İ7 13620H 32 Gb 1 Tb Ssd Freedos 14 Inç Ips 83Hr000Utr

Satıcı: Kanyon Teknoloji

47.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 47899.00
Lenovo Ideapad Slim 5 14IRH10 Intel Core I7 13620H 32 GB 1 Tb SSD Freedos 14 Inç IPS 83HR000UTR

Satıcı: KanyonTeknoloji | 3 yorum

50.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 50899.00
Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRH10 83HR000UTR i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: nettsepetimm

52.639,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 52639.06
Lenovo Ideapad Slim 5 14IRH10 Intel Core I7 13620H 32 GB 1 Tb SSD Freedos 14 Inç IPS 83HR000UTR

Satıcı: Net.Sepetim | 3 yorum

56.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 56499.00
Ideapad Slim 5 14Irh10 Intel Core I7 13620H 32 Gb 1 Tb Ssd Freedos 14 Inç Ips 83Hr000utr

Satıcı: Ensarbilişim

57.299,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 57299.10
Ideapad Slim 5 14Irh10 Intel Core I7 13620H 32Gb 1Tb 14"W11p Ips 83Hr000utr Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Ensarbilişim

57.299,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 57299.10
LENOVO Ideapad Slim 5 i7 13620H 32GB 1TB SSD 14" WUXGA IPS W11P Dizüstü Bilgisayar & PER4 Çanta

Satıcı: PER4MANCE

66.482,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 66482.60

Lenovo IdeaPad Slim 5 83HR000UTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 5 83HR000UTR Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo IdeaPad Slim 5 83HR000UTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü LPDDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri Always On USB 3.2 Gen 1 (5Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Power Delivery 3.0 USB-C 3.2 Gen 1 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2x2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri microSD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) IR with Privacy Shutter ToF Sensörü 2 Adet Mikrofon 1080p (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Özellikleri Tümleşik
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo IdeaPad Slim 5 83HR000UTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.