Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Webdensin
46.148,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 46148.00 Lenovo Legion 5 15IAH7H Intel Core I7-12700H 16 GB 512 GB SSD RTX 3070 8GB Freedos 15.6" Wqhd Taşınabilir Bilgisayar 82RB00DCTX + M300 RGB MouseSatıcı: Webdensin | 1 yorum
47.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 48009 Lenovo Legion 5 15IAH7H Intel Core I7-12700H 16 GB 512 GB SSD Rtx 3070 8gb Freedos 15.6" 82RB00DCTX + M300 Rgb Mouse HediyeliSatıcı: Webdensin
47.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 48009 Lenovo Legion 5 15Iah7H 82Rb00Dctx Intel Core i7-12700H 15.6" 16 GB RAM 512 GB SSD Rtx3070 Wqhd FreeDOS NotebookSatıcı: Webdensin
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 48999.00 LENOVO Legion 5 82rb00dctx Intel Core I7-12700h 16gb 512gb Ssd Rtx3070 8gb 15.6" Wqhd Dos Gaming LaptopSatıcı: webdensin | 10 yorum
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 49999.00