Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bt Teknoloji
53.368,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 53378 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 Gb 2 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W11 Pro 82Rd00cptx Bt96Satıcı: BT TEKNOLOJİ
53.962,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
2 53962.01 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Pro 82RD00CPTX BT96Satıcı: BT TEKNOLOJİ
55.725,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 55725.68 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Pro 82RD00CPTX BT96Satıcı: Bt Teknoloji
56.196,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 56196.60 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 2 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W11 Pro 82RD00CPTX BT96Satıcı: BT Teknoloji
56.514,34 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 56524.34