Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bt Teknoloji
54.042,00 TL + Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
1 54052 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 Gb 2 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W10 Pro 82Rd00cptx Bt77Satıcı: BT TEKNOLOJİ
54.643,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
2 54643.29 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT77Satıcı: BT TEKNOLOJİ
56.429,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 56429.42 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT77Satıcı: Bt Teknoloji
56.906,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 56916.26 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 GB 2 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W10 Pro 82RD00CPTX BT77Satıcı: BT Teknoloji
57.228,02 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 57238.02