Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bt Teknoloji
53.645,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 53655 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 Gb 2 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W11 Home 82Rd00cptx Bt57Satıcı: BT TEKNOLOJİ
54.242,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 54242.53 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT57Satıcı: BT TEKNOLOJİ
56.015,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 56015.46 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT57Satıcı: Bt Teknoloji
56.488,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
4 56498.81 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 GB 2 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W11 Home 82RD00CPTX BT57Satıcı: BT Teknoloji
56.808,20 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 56818.2