Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bt Teknoloji
54.200,00 TL + Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
1 54210 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Pro 82RD00CPTX BT98Satıcı: Bt Teknoloji
54.597,00 TL + Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 54607 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 Gb 2 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W11 Home 82Rd00cptx Bt58Satıcı: BT TEKNOLOJİ
54.803,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 54803.58 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 Gb 2 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W11 Pro 82Rd00cptx Bt98Satıcı: BT TEKNOLOJİ
55.204,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 55204.33 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT58Satıcı: BT TEKNOLOJİ
56.595,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 56595.00 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Pro 82RD00CPTX BT98Satıcı: BT TEKNOLOJİ
57.008,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 57008.96 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT58Satıcı: Bt Teknoloji
57.073,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 57083.23 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 2 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W11 Home 82RD00CPTX BT58Satıcı: BT Teknoloji
57.395,94 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
8 57405.94 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Pro 82RD00CPTX BT98Satıcı: Bt Teknoloji
57.490,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 57500.68 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 2 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W11 Pro 82RD00CPTX BT98Satıcı: BT Teknoloji
57.815,77 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
10 57825.77