Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 51832 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 Gb 512 Gb Ssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W10 Home 82Rd00cptx Bt28Satıcı: BT TEKNOLOJİ
52.399,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 52399.08 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Home 82RD00CPTX BT28Satıcı: BT Teknoloji
53.156,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
3 53156.16 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Home 82RD00CPTX BT28Satıcı: BT TEKNOLOJİ
54.111,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 54111.24 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Home 82RD00CPTX BT28Satıcı: Bt Teknoloji
54.568,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 54578.55 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W10 Home 82RD00CPTX BT28Satıcı: BT Teknoloji
54.877,05 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 54887.05