Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
52.799,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 52799.84 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT68Satıcı: BT Teknoloji
53.562,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 53562.79 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT68Satıcı: BT TEKNOLOJİ
54.525,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 54525.20 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT68Satıcı: Bt Teknoloji
54.986,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 54996 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W10 Pro 82RD00CPTX BT68Satıcı: BT Teknoloji
55.296,86 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 55306.86