Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
52.399,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 52399.08 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT48Satıcı: BT Teknoloji
53.156,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 53156.16 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT48Satıcı: BT TEKNOLOJİ
54.111,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 54111.24 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT48Satıcı: Bt Teknoloji
54.568,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 54578.55 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W11 Home 82RD00CPTX BT48Satıcı: BT Teknoloji
54.877,05 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 54887.05