Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bt Teknoloji
56.579,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 56589 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 Gb 1 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W10 Home 82Rd00cptx Bt34Satıcı: BT TEKNOLOJİ
57.608,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
2 57608.82 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Home 82RD00CPTX BT34Satıcı: BT TEKNOLOJİ
59.078,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 59078.76 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Home 82RD00CPTX BT34Satıcı: Bt Teknoloji
59.577,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 59577.91 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 1 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W10 Home 82RD00CPTX BT34Satıcı: BT Teknoloji
59.914,85 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 59924.85