Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bt Teknoloji
56.975,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 56985 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 Gb 1 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W11 Pro 82Rd00cptx Bt94Satıcı: BT TEKNOLOJİ
58.009,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 58009.57 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Pro 82RD00CPTX BT94Satıcı: BT TEKNOLOJİ
59.492,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 59492.72 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Pro 82RD00CPTX BT94Satıcı: Bt Teknoloji
59.995,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 60005.36 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 1 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W11 Pro 82RD00CPTX BT94Satıcı: BT Teknoloji
60.334,66 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
5 60344.66