Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
56.807,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 56807.33 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 256 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT64Satıcı: BT Teknoloji
57.222,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
2 57222.48 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 256 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT64Satıcı: BT TEKNOLOJİ
58.250,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
3 58250.85 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 256 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT64Satıcı: Bt Teknoloji
58.743,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 58753.02 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 256 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W10 Pro 82RD00CPTX BT64Satıcı: BT Teknoloji
59.075,21 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
5 59085.21