Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
56.406,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
1 56406.58 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 256 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT44Satıcı: BT Teknoloji
56.815,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 56815.84 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 256 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT44Satıcı: BT TEKNOLOJİ
57.836,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 57836.88 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 256 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT44Satıcı: Bt Teknoloji
58.325,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 58335.57 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 256 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W11 Home 82RD00CPTX BT44Satıcı: BT Teknoloji
58.655,40 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 58665.4