Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bt Teknoloji
58.680,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 58690 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 Gb 2 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W10 Pro 82Rd00cptx Bt79Satıcı: BT TEKNOLOJİ
59.732,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
2 59732.79 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT79Satıcı: BT TEKNOLOJİ
61.272,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 61272.75 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT79Satıcı: Bt Teknoloji
61.790,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 61800.38 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 2 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W10 Pro 82RD00CPTX BT79Satıcı: BT Teknoloji
62.139,87 TL + Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
5 62149.87