Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bt Teknoloji
58.284,00 TL + Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
1 58294 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 Gb 2 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W11 Home 82Rd00cptx Bt59Satıcı: BT TEKNOLOJİ
59.332,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 59332.04 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT59Satıcı: BT TEKNOLOJİ
60.858,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 60858.79 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT59Satıcı: Bt Teknoloji
61.372,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 61382.94 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 2 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W10 Home 82RD00CPTX BT39Satıcı: BT Teknoloji
61.720,06 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 61730.06