Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bt Teknoloji
58.680,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 58690 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 Gb 2 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W11 Pro 82Rd00cptx Bt99Satıcı: BT TEKNOLOJİ
59.732,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
2 59732.79 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Pro 82RD00CPTX BT99Satıcı: BT TEKNOLOJİ
61.272,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 61272.75 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Pro 82RD00CPTX BT99Satıcı: Bt Teknoloji
61.790,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 61800.38 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 2 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W11 Pro 82RD00CPTX BT99Satıcı: BT Teknoloji
62.139,87 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 62149.87