Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
56.927,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
1 56927.55 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Home 82RD00CPTX BT29Satıcı: BT Teknoloji
57.344,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 57344.47 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Home 82RD00CPTX BT29Satıcı: BT TEKNOLOJİ
58.375,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 58375.03 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Home 82RD00CPTX BT29Satıcı: Bt Teknoloji
58.868,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 58878.26 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W10 Home 82RD00CPTX BT29Satıcı: BT Teknoloji
59.201,15 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 59211.15