Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
57.328,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
1 57328.30 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT69Satıcı: BT Teknoloji
57.751,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 57751.10 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT69Satıcı: BT TEKNOLOJİ
58.788,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 58788.99 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT69Satıcı: Bt Teknoloji
59.285,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 59295.7 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W10 Pro 82RD00CPTX BT69Satıcı: BT Teknoloji
59.620,98 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
5 59630.98