Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 50524 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 Gb 1 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W10 Home 82Rd00cptx Bt30Satıcı: BT TEKNOLOJİ
51.076,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 51076.62 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6\" WQHD W10 Home 82RD00CPTX BT31 51.267,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 51277 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 Gb 1 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W10 Home 82Rd00cptx Bt31Satıcı: BT TEKNOLOJİ
51.838,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 51838.04 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Home 82RD00CPTX BT30Satıcı: BT TEKNOLOJİ
52.745,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 52745.17 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Home 82RD00CPTX BT30Satıcı: Bt Teknoloji
53.190,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
6 53200.98 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 GB 1 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W10 Home 82RD00CPTX BT30Satıcı: BT Teknoloji
53.491,65 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 53501.65 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Home 82RD00CPTX BT31Satıcı: BT TEKNOLOJİ
53.531,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 53531.70 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Home 82RD00CPTX BT31Satıcı: Bt Teknoloji
53.984,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
9 53994.13 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 1 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W10 Home 82RD00CPTX BT31Satıcı: BT Teknoloji
54.289,30 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
10 54299.3