Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
51.477,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 51477.37 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT71Satıcı: Bt Teknoloji
51.663,00 TL + Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
2 51673 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 Gb 1 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W10 Pro 82Rd00cptx Bt71Satıcı: BT TEKNOLOJİ
52.238,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 52238.78 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT72Satıcı: Bt Teknoloji
52.337,00 TL + Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
4 52347 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT70Satıcı: BT TEKNOLOJİ
53.159,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 53159.13 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT70Satıcı: Bt Teknoloji
53.608,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 53618.43 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 GB 1 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W10 Pro 82RD00CPTX BT70Satıcı: BT Teknoloji
53.911,47 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 53921.47 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT71Satıcı: BT TEKNOLOJİ
53.945,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 53945.65 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT71Satıcı: Bt Teknoloji
54.401,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 54411.57 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 1 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W10 Pro 82RD00CPTX BT71Satıcı: BT Teknoloji
54.709,12 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
10 54719.12 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT72Satıcı: Bt Teknoloji
55.111,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 55121.23 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT73Satıcı: Bt Teknoloji
55.695,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 55705.66 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W10 Pro 82RD00CPTX BT74Satıcı: Bt Teknoloji
59.995,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 60005.36