Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
51.076,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 51076.62 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6\" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT51 51.267,00 TL + Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
2 51277 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 Gb 1 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W11 Home 82Rd00cptx Bt51Satıcı: BT TEKNOLOJİ
51.838,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
3 51838.04 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT50Satıcı: BT TEKNOLOJİ
52.745,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 52745.17 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT50Satıcı: Bt Teknoloji
53.190,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 53200.98 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 GB 1 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W11 Home 82RD00CPTX BT50Satıcı: BT Teknoloji
53.491,65 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 53501.65 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT51Satıcı: BT TEKNOLOJİ
53.531,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 53531.70 Lenovo Legion 5 82Rd00Cptx Bt50 Ryzen 7 6800H 15.6" 8 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 3070 Wqhd W11Home Gaming LaptopSatıcı: Bt Teknoloji
53.762,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 53762.39 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT51Satıcı: Bt Teknoloji
53.984,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 53994.13 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 1 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W11 Home 82RD00CPTX BT51Satıcı: BT Teknoloji
54.289,30 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
10 54299.3 Lenovo Legion 5 82Rd00Cptx Bt51 Ryzen 7 6800H 15.6" 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 3070 Wqhd W11Home Gaming LaptopSatıcı: Bt Teknoloji
54.564,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 54564.06 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT53Satıcı: Bt Teknoloji
55.278,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 55278.21 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6\" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT54 56.579,00 TL + Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
13 56589 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Home 82RD00CPTX BT54Satıcı: Bt Teknoloji
59.577,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 59587.91