Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bt Teknoloji
50.910,00 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 50920 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 Gb 1 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W11 Pro 82Rd00cptx Bt90Satıcı: BT TEKNOLOJİ
51.477,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 51477.37 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 Gb 1 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd W11 Pro 82Rd00cptx Bt92Satıcı: BT TEKNOLOJİ
52.920,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 52920.06 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Pro 82RD00CPTX BT93Satıcı: Bt Teknoloji
52.892,00 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 52902 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Pro 82RD00CPTX BT90Satıcı: BT TEKNOLOJİ
53.159,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
5 53159.13 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Pro 82RD00CPTX BT90Satıcı: Bt Teknoloji
53.608,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 53608.43 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 GB 1 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W11 Pro 82RD00CPTX BT90Satıcı: BT Teknoloji
53.911,47 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 53921.47 Lenovo Legion 5 82Rd00Cptx Bt90 Ryzen 7 6800H 15.6" 8 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 3070 Wqhd W11Pro Gaming LaptopSatıcı: Bt Teknoloji
54.184,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 54184.32 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Pro 82RD00CPTX BT92Satıcı: BT TEKNOLOJİ
54.649,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
9 54649.39 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Pro 82RD00CPTX BT92Satıcı: Bt Teknoloji
55.111,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 55111.23 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 GB 1 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd W11 Pro 82RD00CPTX BT92Satıcı: BT Teknoloji
55.422,81 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
11 55432.81 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 1 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD W11 Pro 82RD00CPTX BT93Satıcı: Bt Teknoloji
55.695,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 55705.66 Lenovo Legion 5 82Rd00Cptx Bt93 Ryzen 7 6800H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 3070 Wqhd W11Pro Gaming LaptopSatıcı: Bt Teknoloji
56.294,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 56294.00