Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 dk önceki fiyat
1 51039 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 Gb 2 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd Freedos 82Rd00cptx Bt15Satıcı: BT TEKNOLOJİ
51.597,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
2 51597.59 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 Gb 2 Tbssd 8 Gb Rtx3070 15.6" Wqhd Freedos 82Rd00cptx Bt17Satıcı: BT TEKNOLOJİ
53.040,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
3 53040.29 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD Freedos 82RD00CPTX BT15Satıcı: BT TEKNOLOJİ
53.283,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 53283.32 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD Freedos 82RD00CPTX BT15Satıcı: Bt Teknoloji
53.733,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
5 53743.66 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 8 GB 2 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd Freedos 82RD00CPTX BT15Satıcı: BT Teknoloji
54.037,42 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 54047.42 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD Freedos 82RD00CPTX BT17Satıcı: BT TEKNOLOJİ
54.773,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 54773.57 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD Freedos 82RD00CPTX BT17Satıcı: Bt Teknoloji
55.236,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
8 55246.47 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 24 GB 2 Tbssd 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd Freedos 82RD00CPTX BT17Satıcı: BT Teknoloji
55.548,75 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
9 55558.75 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 32 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD Freedos 82RD00CPTX BT18Satıcı: Bt Teknoloji
55.820,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
10 55830.89 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD Freedos 82RD00CPTX BT19Satıcı: Bt Teknoloji
57.094,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
11 57104 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 64 GB 2 TBSSD 8 GB RTX3070 15.6" WQHD Freedos 82RD00CPTX BT19Satıcı: Bt Teknoloji
60.120,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
12 60130.6