Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
47.754,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 47754.45 Lenovo Legion 5 15ARH7H 82RD00CPTX R7-6800H 16 GB 512 GB SSD RTX3070 15.6" Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
47.754,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 47754.45 Lenovo Legion 5 15ARH7H AMD Ryzen 7 6800H 16GB 512GB SSD RTX3070 15.6" WQHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82RD00CPTX - GriSatıcı: BT Teknoloji | 1 yorum
51.996,49 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 52006.49 Lenovo Legion 5 Ryzen 7-6800H 16 GB 512 GB SSD 8 GB RTX3070 15.6" Wqhd Freedos 82RD00CPTX Bt6Satıcı: BT Teknoloji
52.316,16 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 52326.16