Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo Legion 9 83G00010TR Laptop Fiyatları

Lenovo Legion 9/ Intel Core I9-14900HX/64GB Ram/2tb Ssd/16"/rtx 4090/WIN 11/gaming Laptop Karbon Siyah 83G00010TR

Satıcı: Teknorya

188.011,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 188011.56
Lenovo Legion 9 Gaming 83G00010TR Intel Core i9 14900HX 64GB Ram 2TB SSD Nvidia GeForce RTX 4090 (16GB) 16" 3.2K MLED Laptop

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

187.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 187999.00
LENOVO Legion 9 Intel Core i9-14900HX 64Gb 2TB Nvidia Geforce RTX 4090 16Gb Gddr6 16" 3.2K W11 83G00

Satıcı: Teknorya

189.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 189999.00
Lenovo Legion 9 Intel Core 83G00010tr İ9-14900Hx 64 Gb 2 Tb Ssd Rtx4090 16" W11h Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TEKNORYA

191.918,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 191918.20
LENOVO Legion 9 Intel Core i9-14900HX 64Gb 2TB Nvidia Geforce RTX 4090 16Gb Gddr6 16" 3.2K W11 83G00

Satıcı: Teknorya

199.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 200009
Lenovo Legion 9 Intel Core 83G00010TR i9-14900HX 64 GB 2 TB SSD RTX4090 16" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TeknoryaBilişim

199.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 199999.00
Lenovo Legion 9 Intel Core i9-14900HX 64gb 2TB Nvidia Geforce RTX 4090 16gb Gddr6 16" 3.2k W11 83g00010tr Carbon Black Notebook

Satıcı: Teknorya

209.264,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 209264.89

Lenovo Legion 9 83G00010TR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo Legion 9 83G00010TR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo Legion 9 83G00010TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i9
• İşlemci Modeli Intel Core i9-14900HX
• İşlemci Temel Frekans 2.20 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.60 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.10 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 24 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği (2.2 - 5.8 GHz) 16 x Verimlilik Çekirdeği (1.6 - 4.1 GHz)
• Sanal Çekirdek 32 Adet
• İşlemci Önbellek 36 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thermal Velocity Boost Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 64 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 32 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Yok
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) 1 x Uyku Modunda Şarj Desteği
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 3
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 (x1) Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x2) USB 4.0 (x2)(Azami 40 Gbps) USB-C 3.2 Gen 1 (x1)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 140W (x2)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri 2.5 Gbps
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Killer Wi-Fi 6E (802.11ax 6 GHz)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 2 Adet Mikrofon 1080p (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Bağımsız RGB Aydınlatmalı Tuşlar
• Diğer Özellikler Amplifikatör Hibrit Soğutma (Sıvı/Hava/Metal Plaka) LA2 Yapay Zeka Çipi Nahimic Audio 2 x 2W Harman Hoparlör
• Pil Gücü 99.9 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) MobileMark 2018: 5.3 saat Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):8 Saat 80 Dakikada %100 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 14.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.65 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo Legion 9 83G00010TR Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yasal Ş**** Profil Resmi

1 yorum

Yasal Ş**** Aşırı ısınmları teknik sorunları teknik servisin tamiratını sürekli eksik yada hasarlı olarak tamamlaması, donanımsal ve yazılımsal saymakla bitiremeyeceğim bir sürü sorunuyla ve en son teknik servise yolladığımda anakartını değiştirip göndermeleri ekranda panel ışığı sorunları gibi bir sürü sorunuyla beni çileden çıkardığı için bu bilgisayarı iade ettim.. Kimseye tavsiye etmiyorum..
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Yasal Ş**** Profil Resmi

1 yorum

Yasal Ş**** [Bu yorum üye tarafından kaldırılmıştır]
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Yasal Ş**** Merhaba, geçici bir hata oluşmuş.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.