Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MondayBilisim
94.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 94999.00 Lenovo Legion 7 Pro Intel Core i9 13900HX 32GB 1TB SSD RTX4080 Windows 11 Home 16" 240Hz Taşınabilir Bilgisayar 82WQ0017TXSatıcı: PRESTİJMARKET | 1 yorum
123.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 123909 Lenovo Legion 7 Pro 13.Nesil Core i9 13900HX-RTX4080 12Gb-32Gb-1Tb Ssd-16inc-W111 yorum
126.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 126499.00 LENOVO LN Legion Pro7/Core i9-13900HX İşlemci/32GB RAM/1TB SSD/RTX4080/16''/Win 11/Laptop 82WQ0017TX 128.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 129009 Lenovo Legion 7 Pro Intel Core I9 13900Hx 32Gb 1Tb Ssd 12Gb Rtx4080(175W) 240Hz 16" Windows 11 Home Tasinabilir Bilgisayar 82Wq0017txSatıcı: Ensarbilişim
137.003,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 137003.03 Lenovo Legion 7 Pro Intel Core I9 13900Hx 32Gb 2Tb Ssd 12Gb Rtx4080(175W) 240Hz 16" Windows 11 Home Tasinabilir Bilgisayar 82Wq0017txSatıcı: Ensarbilişim
139.943,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 139943.03 Lenovo Legion 7 Pro Intel Core I9 13900HX 32GB 4tb SSD 12GB RTX4080(175W) 240HZ 16" Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 82WQ0017TXSatıcı: PRESTİJMARKET | 1 yorum
139.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 140009